Kategoria:
Kiedy:
24.07 poniedziałek, 17:00
cena:
wstęp wolny


Otwarta Kolonia  przez kilkanaście tygodni będzie funkcjonować w trybie intensywnych zajęć  – wernisaże, remanenty, półkolonie etc. Normalnie urwanie głowy . Aby nie padła trupem  podjęliśmy decyzję o odpuszczeniu jej na ten okres.
Przez następne ~3 miesiące będziemy organizować spotkania poza Otwartą Kolonią . Dlatego 24.07 w poniedziałek od godziny 17:00 pogramy tak, aby nie miała szans o nas zapomnieć .

Każdy znajdzie tutaj coś dla siebie:
PLANSZÓWKOWI NOWICJUSZE  będą mogli wybierać z gier WCK (https://boardgamegeek.com/collection/user/wckgra) i chociaż nie będzie dedykowanej osoby do tłumaczenia, to na pewno znajdzie się ktoś, kto wprowadzi Was w świat planszówek .

Bardziej doświadczeni gracze będą mieli przestrzeń do gry na jednym z sześciu stołów (i siódmym niskorosłym ). W wypadku zajęcia wszystkich przestrzeni będziemy improwizować – mamy przecież pierwsze doświadczenia w temacie.

W przypadku graczy bez gier albo gier bez graczy będzie można przeglądać i uzupełniać arkusz 📋 ogarnięty przez Piotra – https://docs.google.com/…/1pQB48txN1p2V1VR…

Nie zaszkodzi przynieść coś do paśnika (tylko nic, co zostaje na palcach a potem na planszówkach)

Otwarta Kolonio! Będziemy tęsknić za twoją przestrzenią, masywnymi stołami (i jednym niskorosłym) oraz retro-lodówką. Liczymy na to, że czas szybko nam zleci i zobaczymy się w drugiej połowie października.

Miejsce: Otwarta Kolonia przy Górczewskiej 15
Czas: od 17:00 do ostatniego gracza
Wstęp wolny
Wydarzenie dla osób 14+

Do zobaczenia!

Nasza strona wykorzystuje pliki cookies w celu zapamiętywania preferencji i ustawień oraz zbierania anonimowych danych dla celów reklamowych i statystycznych. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w przeglądarce internetowej lub w konfiguracji usługi zgodnie z zasadami określonymi w naszej polityce prywatności. Sprawdzisz tam również zasady przetwarzania przez nas Twoich danych osobowych. POLITYKA PRYWATNOŚCI >

zmień język
Skip to content