Otwarta Kolonia przez kilkanaście tygodni będzie funkcjonować w trybie intensywnych zajęć – wernisaże, remanenty, półkolonie etc. Normalnie urwanie głowy . Aby nie padła trupem podjęliśmy decyzję o odpuszczeniu jej na ten okres.
Przez następne ~3 miesiące będziemy organizować spotkania poza Otwartą Kolonią . Dlatego 24.07 w poniedziałek od godziny 17:00 pogramy tak, aby nie miała szans o nas zapomnieć .
Każdy znajdzie tutaj coś dla siebie:
PLANSZÓWKOWI NOWICJUSZE będą mogli wybierać z gier WCK (https://boardgamegeek.com/collection/user/wckgra) i chociaż nie będzie dedykowanej osoby do tłumaczenia, to na pewno znajdzie się ktoś, kto wprowadzi Was w świat planszówek .
Bardziej doświadczeni gracze będą mieli przestrzeń do gry na jednym z sześciu stołów (i siódmym niskorosłym ). W wypadku zajęcia wszystkich przestrzeni będziemy improwizować – mamy przecież pierwsze doświadczenia w temacie.
W przypadku graczy bez gier albo gier bez graczy będzie można przeglądać i uzupełniać arkusz 📋 ogarnięty przez Piotra – https://docs.google.com/…/1pQB48txN1p2V1VR…
Nie zaszkodzi przynieść coś do paśnika (tylko nic, co zostaje na palcach a potem na planszówkach)
Otwarta Kolonio! Będziemy tęsknić za twoją przestrzenią, masywnymi stołami (i jednym niskorosłym) oraz retro-lodówką. Liczymy na to, że czas szybko nam zleci i zobaczymy się w drugiej połowie października.
Miejsce: Otwarta Kolonia przy Górczewskiej 15
Czas: od 17:00 do ostatniego gracza
Wstęp wolny
Wydarzenie dla osób 14+
Do zobaczenia!