Marzy Ci się prawdziwy planszówkowy maraton? Chcesz rozegrać zwycięską rundę w promieniach wschodzącego słońca? Zastanawiasz się, czy dasz radę wytrwać przy planszy całe 24 godziny?
To wszystko jest do zrealizowania w dniach 6-7 lipca, w Wolskiej Mozaice (Wolska 46/48).
Zaczynamy w sobotę o 11:00 a nasz cel to 24-godzinne nieprzerwane granie. Kończymy albo w niedzielę o 11:00, albo wraz z dezercją ostatniego aktywnego stołu.
Chcesz się sprawdzić — zajrzyj pod https://www.facebook.com/events/edit/1168986434299765