Kategoria:
Kiedy:
14.05 niedziela, 16:00
cena:
Bilety: 15 zł

W cyklu JEDNOKROTNI, serdecznie zapraszamy na spotkanie i koncert — tym razem naszą gościnią będzie skrzypaczka Maria Sławek. Maria Sławek jest aktywna jako solistka i kameralistka, wykłada na krakowskiej Akademii Muzycznej, a także prowadzi działalność Instytutu Mieczysława Wajnberga propagującego twórczość tego kompozytora. Ma w dorobku znakomitą dyskografię, między innymi płytę „Rejoice” nagraną dla CD Akord wraz z wiolonczelistą Marcinem Zdunikiem. Porozmawiamy o tym, czy dziewczyny naprawdę mają trudniej, jak łączyć pracę pedagogiczną z indywidualnym rozwojem artystycznym, skąd fascynacja muzyką Mieczysława Wajnberga oraz o planach na nadchodzący sezon koncertowy 2023-2024. Spotkanie i koncert poprowadzi Ania Karpowicz.

Nasza strona wykorzystuje pliki cookies w celu zapamiętywania preferencji i ustawień oraz zbierania anonimowych danych dla celów reklamowych i statystycznych. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w przeglądarce internetowej lub w konfiguracji usługi zgodnie z zasadami określonymi w naszej polityce prywatności. Sprawdzisz tam również zasady przetwarzania przez nas Twoich danych osobowych. POLITYKA PRYWATNOŚCI >

zmień język
Skip to content