Wymianka ubrań we Współdzielniku. Masz w szafie ubrania, których nie nosisz, ale jakoś do tej pory nie było okazji, żeby się ich pozbyć? Chcesz mieć pewność, że rzeczy, które oddasz, nie będą leżeć w magazynach? Chcesz nie tylko odświeżyć garderobę, ale też miło spędzić czas i poznać sąsiadów? Jeśli na któreś z tych pytań (albo na wszystkie) twoja odpowiedź brzmi: „TAK”, oznacza to tylko jedno: MUSISZ ODWIEDZIĆ WSPÓŁDZIELNIK 2 WRZEŚNIA między 12.00 a 16.00, Jak to działa? – Przynosisz ubrania, rozwieszasz je na przygotowanych przez nas wieszakach – Wymieniasz się z innymi (zasady, na jakich się wymieniacie, ustalacie z uczestnikami garażówki sami) – Poznajesz sąsiadów, spędzasz miło czas – Jeśli chcesz, zostawiasz nadmiarowe rzeczy u nas. Po garażówce zapraszamy na SOBOTNI UPCYKLING, czyli tradycyjny sobotnie warsztaty. Dowiesz się na nich jak naprawiać i przerabiać ubrania, robiąc i naszywając łatki (wstęp wolny).